Nasıl Çalışıyor?

Dairelerinizde kurulu olan Isı Sayaçları GSM modem yardımıyla okunarak, sunucu bilgisayara bildirilir.  Tüketim değerleri dairelere göre
paylaştırılarak faturalandırılır. 

Kurulum Nasıl Yapılıyor?

Teknik ekibimizin yaptığı keşfin ardından kurulum için gün belirlenir. Belirlenen gün ve saatte gerekiyorsa sayaçların adreslenmesi ve yine gerekli olan  durumlarda bağlantısı yapılarak uzaktan okunması için devreye alınır.
Test için okumalar yapılır. Gerekli işlemlerin ardından sayaçlarınız artık düzenli olarak sunucu tarafından okunur ve web üzerinden izlenebilir hale gelir.

İlk faturalandırma ne zaman yapılıyor?

Sayaçların okunma tarihlerine göre, Yakıt giderlerinin faturalandırıldığı tarihe göre veya belirleyeceğiniz bir tarihe göre faturalandırma yapabilirsiniz.  
İlk faturayı düzenlemek istediğiniz tarihte Yönetici girişi yaptıktan sonra faturalandır butonuna basmanız yeterlidir. Düzeltme gerektiği hallerde eğer yeni bir fatura düzenlememişseniz cari dönemin faturasını silebilir, sildiğiniz faturayı geri çağırabilir, yazdırabilir, mail ile gönderebilir yada sitemiz üzerinden ilan edebilirsiniz.

Hatalara karşı en güvenli sistemdir.

Okuma bilgisayar tarafından yapılır, kontrol edilir ve anlık olarak müdahale imkanı sunar.